• Pzt -Cmt: 10:00 - 18:00
  • Mail Adres

    talep@avgbilgisayar.com

  • Telefon

    +90 544 224 41 06

Reklam Hizmetleri Ankara

Reklamınız, kullanıcıların sunmuş olduğunuz ürün veya hizmetlere yönelik aramalar gerçekleştirdiğinde ürününüz Google’da gösterilebilir. Adwords ile satış yeni müşterilere kolaylıkla erişebilir, satış ağınızı genişletebilirsiniz. 

Adwords’ün  ölçümlenebilme özelliği ve reklam verenlerin yalnızca tıklamalar için ücret ödüyor olması, ürünlerinin tanıtımını yapmayı amaçlayan firmaların ilk reklam tercihlerinden olmasını sağlıyor. 

Google, 1998 yılından günümüze, dakikada ortalama 2 milyondan fazla arama yapılan, dünyanın en çok tercih edilen arama motorudur. Yenilikçi anlayışı ile kullanıcılarına her geçen gün yeni imkanlar sunan  Google’ın, 2000’li yılların başlarında kullanıma sunduğu Google AdWords ile internet üzerinde gerçekleştirilen satın almaya yönelik bilgi, ürün, hizmet arayışlarında farklı bir boyut kazanmıştır.  

AdWords reklamları; yalnızca büyük ölçekli işletmelere değil, küçük ve orta ölçekli işletmeler de olmak üzere geniş alanda hizmet vermektedir. Adwords ile reklam vermeye başladığınızda, belirlediğiniz hedef kitlenin yapabileceği arama sorgularını, ilgi alanlarını, sayfa ziyaretinde bulunabileceği web sitelerini, kategori ve konuları belirleyerek spesifik hedeflemeler gerçekleştirebilir, reklamlarınızı gösterebilirsiniz. 

Böylelikle Google, istediğiniz anahtar kelime kalıplarıyla, belirlediğiniz kategorilerde yapılan aramalarda reklamlarınızı gösterebilir. Bunun dışında diğer web sitelerinin reklam alanlarında reklamlarınızı görsel olarak gösterebilir, hatta sayfa ziyaretinde bulunan kullanıcıları re marketing sayesinde, daha düşük maliyetlerle hedefleme yapabilirsiniz. 

Reklamlarınız, Google Arama’da arama sonuçlarının altında yada üstünde gösterilebilir. Bunun yanı sıra, Google Play, Google Alışveriş, Google Görseller ve Google Haritalar’da gerçekleştirilen aramalarda da reklamlarınız yer almaktadır.